Bandırma Ecza DeposuEN

HAKKIMIZDA

Depomuz 1995 yılında BANDIRMA’ da Kanatlı ürünleri ağırlıklı olarak kurulmuştur. Daha sonraları bulunduğu bölge itibariyle büyükbaşta da bölgesinin sayılı depolarından biri olmuştur. Bandırma Ecza Deposu San. Ve Tic. Ltd. Şti.

BANDIRMA ECZA DEPOSU

Depomuz 1995 yılında BANDIRMA’ da Kanatlı ürünleri ağırlıklı olarak kurulmuştur. Daha sonraları bulunduğu bölge itibariyle büyükbaşta da bölgesinin sayılı depolarından biri olmuştur. Sektördeki yenilikleri takip ederek, hizmeti ön planda tutarak, profesyonel ve kurumsal bir depo kimliğiyle Trakya, Batı Karadeniz, Marmara ağırlıklı olarak Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren, bölgelerinde lokal olarak çalışan, profesyonel bir takımla iş ortaklarına hizmet vermekteyiz.

Bandırma Ecza Deposu San. Ve Tic. Ltd. Şti. kaliteli hizmet anlayışını ISO 9001:2008 sertifikası ve TSE belgesiyle hizmet anlayışını standartlaştırmıştır. Bu belgeyle kurumsal kimliğini ön plana çıkararak hizmet anlayışını bir adım daha ileriye götürmüştür. Hizmetin standardı ve kalitesinin olmazsa olmazlarından olan satış ekibini sürekli hizmet içi eğitimlerle donatan bilgi ve becerilerini geliştirmek için satış ve pazarlama eğitimleri ile gelişmelerine destek olan depomuz “en iyi yatırımın insan olduğu” fikrinden ödün vermemiştir. Depomuz bünyesinde Türkiye geneline biyolojik ürünler satma ruhsatı bulunmaktadır.

Hizmetin uzun bir maraton olduğu düşüncesiyle bizler üretmeye ve iş ortaklarımızla bu yolda paylaşarak ilerlemeye devam edeceğiz…

MİSYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki konumunu koruyarak ilaca erişimi veteriner hekim ve eczaneler ile ilaç üreticileri arasında yer alan, bunu gerçekleştirirken kaliteli hizmet veren, güvenilir, kurumsal kimliğini koruyarak müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan, ürün çeşidiyle, en son teknolojik imkânları ile en iyi dağıtım kanalı olarak, iş ortaklarımıza en uygun ticari koşullar sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Hayvan sağlığına hizmet veren bir kuruluş olarak, müşterilerimize dünya standartlarında uygun hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve hayvan sağlığına dolayısıyla insan sağlığına hizmet etmektir.